Kolczyki

Kolczyki - delikatne lub bogato zdobione to biżuteria, która jest niezbędnym dodatkiem dla każdej kobiety. Kolczyki damskie dodają uroku oraz blasku nawet najskromniejszym, codziennym stylizacjom.

Kolczyki to totalny must have każdej toaletki, gdy jest to idealny dodatek, który uświetni każdą kreację. Przydadzą się one i na eleganckie wyjścia i na codzienne spotkania.Kobieca biżuteria daje nieskończoną ilość możliwości stworzenia modnych looków.

Długie i ozdobne, eleganckie wkręty czy nieduże w odpowiednim kształcie, który wyraża naszą osobowość? Kolczyki potrafią nadać stylu nawet najskromniejszej kreacji i fryzurze. Nowoczesne kolczyki są lekkie i potrafią być naprawdę tanie, biorąc pod uwagę efekt jaki dzięki nim uzyskamy. 

Dobór odpowiedniego kształtu

Kształt kolczyków warto dostosować do fryzury, kształtu twarzy i okazji. Przy okrągłej twarzy i zaokrąglonej twarzy warto wybrać duże i mocne kolczyku, najlepiej w podłużnych kształtach, które przywrócą twarzy lepsze proporcje. Twarz podłużna zaokrągli się wizualnie przy niedużych lub większych kolczykach o bardziej okrągłych kształtach i kołach. Twarze owalne nie wymagają wizualnej korekty, więc można pozwolić sobie na każdy kształt i wielkość kolczyków.

Tanie kolczyki na każdą okazję

Różne kolczyki będą świetnie współgrać ze stylizacją na każdą okazję. Duże, błyszczące będą idealnym wyborem na imprezę czy randkę. Eleganckie i skromne na co dzień i do pracy. Kolczyki to drobny element stroju, ale potrafi wpłynąć na odbiór całości – jeśli wymagany dress code w stylu biurowym uzupełnimy krzykliwymi i dużymi kolczykami, nasz ubiór może zostać uznany za niestosowny.

Modne i tanie kolczyki

Piękne i modne, a przede wszystkim wyglądające stylowo kolczyki nie muszą być drogie. Kolczyki mogą być wykonane z surowców imitujących drogie kruszce czy kamienie szlachetne. W ostatnich sezonach bardzo modne były kolczyki z tkaninowym chwostem, który w zależności od koloru i długości dawał inny efekt. Popularne są również wzory geometryczne w złocie i srebrze, a także nawiązujące do lat 90-tych wielkie obręcze, krzyże czy różnorodne wkręty.

Eleganckie dodatki

Wybierając kolczyki warto rozważyć również inne elementy biżuterii. Dobranie pełnych zestawów w postaci bransoletek, naszyjników czy biżuteryjnych ozdób do włosów pozwala na uwypuklenie indywidualnego stylu. Zwykle wybieramy poszczególne elementy biżuterii w jednym kolorze, jednak obecne trendy dopuszczają również łączenie kolorów srebra i złota, jak i innych kombinacji, które pozwolą stworzyć swój indywidualny look.

Produkt został dodany do listy życzeń