Filtruj

Filtruj według
KOLOR
Cena
Filtruj

Długie i ozdobne, eleganckie wkręty czy nieduże w odpowiednim kształcie, który wyraża naszą osobowość? Kolczyki potrafią nadać stylu nawet najskromniejszej kreacji i fryzurze. Nowoczesne kolczyki są lekkie i potrafią być naprawdę tanie, biorąc pod uwagę efekt jaki dzięki nim uzyskamy. 

Dobór odpowiedniego kształtu

Kształt kolczyków warto dostosować do fryzury, kształtu twarzy i okazji. Przy okrągłej twarzy i zaokrąglonej twarzy warto wybrać duże i mocne kolczyku, najlepiej w podłużnych kształtach, które przywrócą twarzy lepsze proporcje. Twarz podłużna zaokrągli się wizualnie przy niedużych lub większych kolczykach o bardziej okrągłych kształtach i kołach. Twarze owalne nie wymagają wizualnej korekty, więc można pozwolić sobie na każdy kształt i wielkość kolczyków.

Tanie kolczyki na każdą okazję

Różne kolczyki będą świetnie współgrać ze stylizacją na każdą okazję. Duże, błyszczące będą idealnym wyborem na imprezę czy randkę. Eleganckie i skromne na co dzień i do pracy. Kolczyki to drobny element stroju, ale potrafi wpłynąć na odbiór całości – jeśli wymagany dress code w stylu biurowym uzupełnimy krzykliwymi i dużymi kolczykami, nasz ubiór może zostać uznany za niestosowny.

Modne i tanie kolczyki

Piękne i modne, a przede wszystkim wyglądające stylowo kolczyki nie muszą być drogie. Kolczyki mogą być wykonane z surowców imitujących drogie kruszce czy kamienie szlachetne. W ostatnich sezonach bardzo modne były kolczyki z tkaninowym chwostem, który w zależności od koloru i długości dawał inny efekt. Popularne są również wzory geometryczne w złocie i srebrze, a także nawiązujące do lat 90-tych wielkie obręcze, krzyże czy różnorodne wkręty.

Eleganckie dodatki

Wybierając kolczyki warto rozważyć również inne elementy biżuterii. Dobranie pełnych zestawów w postaci bransoletek, naszyjników czy biżuteryjnych ozdób do włosów pozwala na uwypuklenie indywidualnego stylu. Zwykle wybieramy poszczególne elementy biżuterii w jednym kolorze, jednak obecne trendy dopuszczają również łączenie kolorów srebra i złota, jak i innych kombinacji, które pozwolą stworzyć swój indywidualny look.

Produkt został dodany do listy życzeń