Filtruj

Filtruj według
KOLOR
Cena
Filtruj

Kobiety uwielbiają biżuterię, ładne pierścionki to znana od wieków ozdoba dłoni. Złote, srebrne, klasyczne czy nowoczesne kupujemy sobie same lub dostajemy w prezentach. Przyciągają wzrok, dodają blasku i klasy. Dominują dwie tendencje - albo delikatność, albo maksymalna wyrazistość. Wszystko zależy od naszego nastroju i upodobań.

 Dużą popularnością cieszy się biżuteria minimalistyczna, dzięki której nasza stylizacja nabiera subtelności i elegancji. Pierścionki damskie możemy łączyć, nosić kaskadowo.  Złoto i srebro nigdy nie wychodzi z mody. Nowoczesne pierścionki zaskakują formą i kolorem. Każda z nas ma ich kilka a możne nawet kilkanaście, ubieramy je na co dzień i na szczególne okazje.

Jeden dyskretny, otrzymany w prezencie od kogoś bliskiego? A może kilka na każdym palcu? Wybór pierścionków i stylu w jakim je nosimy zależy wyłącznie od indywidualnych upodobań. Niezależnie czy nosimy je na co dzień czy wyłącznie na wyjątkowe okazje, warto mieć co najmniej kilka.

Tanie pierścionki

Efektowne pierścionki nie muszą być drogie. Obecnie wiele z propozycji nie ma szlachetnych kruszców, a jedynie doskonale je imitujące surowce. Dają one świetny efekt wizualny, a przy okazji kosztują znacznie mniej. Takie pierścionki można więc nosić w dowolnej ilości, ponieważ ich cena nie rujnuje domowego budżetu.

Srebro czy złoto?

Niektóre z pań wolą srebro, inne wybierają ponadczasowe złoto. Nie mamy jednak na myśli złota czy srebra w postaci wartościowych kruszców, ale koloru biżuterii, którą wybieramy do swojej garderoby. Przed dekady zmieniała się tymczasowo moda i nie dopuszczała ona noszenia biżuterii wielokolorowej w tym samym czasie, a łączenie elementów w kolorze złota i srebra było w złym guście.

Na szczęście moda się zmienia, a wraz z nią ograniczenia, które na siebie nakładamy. I tak noszenie pierścionków w różnych kolorach, nawet na jednej ręce jest modne i stylowe, a przede wszystkim daje dużo więcej możliwości komponowania elementów biżuterii. Zarówno od święta, jak i na co dzień możemy teraz dowolnie łączyć wybrane pierścionki, uzyskując za każdym razem inną kompozycję.

Dobór pierścionków

Każda z nas preferuje inny styl. Jedne z pań stawiają na ponadczasową elegancję i wybierają proste, eleganckie i bardzo klasyczne pierścionki. Inne z kolei wolą pierścionki krzykliwe, podkreślające ich indywidualny styl. Aktualnie modne jest niemal wszystko, a pierścionki cieszą się popularnością zarówno w kształtach geometrycznych, jak i tych klasycznych.

Warto wybrać również inne elementy biżuterii w tym samym stylu i kolorach. Efektowne bransoletki, subtelne naszyjniki czy inne elementy codziennej biżuterii potrafią doskonale zdobić i komponować się w dowolny sposób. Niedrogie pierścionki pozwalają uzyskać świetny efekt stosunkowo tanim kosztem i nosić je w dowolnej ilości na co dzień.

Produkt został dodany do listy życzeń