Regulamin sklepu

1. Właścicielem sklepu internetowego magmac.pl jest:

Hurtownia Ubrań

Magdalena Maciejewska

ul. Główna 1

76-251 Kobylnica

REGON: 221874073

NIP: 839-286-22-19

2. Administartorem danych osobowych jest magmac.pl (patrz punkt 1)

3. "Przy transakcjach zawieranych na odległość w sklepie internetowym magmac.pl   jest zastosowana ustawa z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014.827 ze zm.)

4. Dane podawane przez Państwa podczas zakupu muszą być aktualne i zgodne z prawdą, inaczej może doprowadzić to do błędnej realizacji zamówienia lub braku możliwości jego realizacji.

5. Ceny podane w sklepie internetowym magmac.pl zawierają podatek vat i wyrażone są w polskich złotych.

6. Wszystkie przedmioty sprzedawane w sklepie internetowym magmac.pl są nowe. 

7. Podczas składania zamówienia należy wybierać kolor i rozmiar wyłącznie na podstawie belki kolorystycznej i rozmiarowej.

8. Wysyłki realizujemy od 2 do 10 dni roboczych. Maksymalny czas oczekiwania na paczkę to 11dni roboczych (od poniedziałku do piątku) liczonych od daty otrzymania wpłaty, lub w przypadku wyboru dostawy za pobraniem daty złożenia zamówienia. W wyjątkowych przypadkach czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 14 dni roboczych za co z góry najmocniej przepraszamy.

9.  Sklep obsługiwany jest przez pracowników firmy magmac.pl od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do godziny 15.00, w soboty, niedziele i święta nie pracujemy. Kontakt telefoniczny, jak i mailowy możliwy jest z nami tylko w godzinach podanych powyżej. Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi do 24h roboczych od momentu otrzymania zapytania.

10. Zwrot

Zgodnie z ustawą o sprzedaży internetowej osoby prywatne mają prawo zwrotu towaru w przeciągu 14 dni liczonych od daty otrzymania zamówienia.

Przesyłki zwrotne należy wysłać LISTEM POLECONYM EKONOMICZNYM.

W przypadku odesłania zwrotu inną formą zwracamy jedynie koszt jak za przesyłkę listem poleconym ekonomicznym.

Koszty przesyłki zwrotnej uwzględniamy jedynie w przypadku reklamacji.

Przy zwrocie poniesione koszty zwracamy jedynie na polskie konta bankowe.

Nie wykonujemy przekazów pocztowych.

ZWROTOWI NIE PODLEGA:

- Towar zamówiony na firmę, na który otrzymali Państwo fakturę VAT.

WARUNKI ZWROTU:

- Zgodnie z art. 34 ust. 2 ustawy o prawach o konsumenta, koszt odesłania towaru ponosi kupujący.

- Zgodnie z art. 34 ust. 4 Ustawy o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

- Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć dokument potwierdzający fakt zawarcia umowy (np. paragon) oraz formularz odstąpienia od umowy.

Zwracamy się z prośbą o zapakowanie produktów w oryginalne opakowania w jakich je Państwo otrzymali, jeśli to możliwe wraz z całym kompletem metek. Zwracamy się z prośbą o dołączenie paragonu oraz formularza odstąpienia od umowy. Zawarty w przesyłce formularz oraz paragon usprawni nam procedurę zwrotu, dzięki czemu prędzej otrzymają Państwo zwrot za odstąpienie od umowy.

Adres na jaki należy odesłać przesyłkę:

HURTOWNIA UBRAŃ

MAGDALENA MACIEJEWSKA

UL. PRZEMYSŁOWA 35

76-250 SŁUPSK

11. W przypadku otrzymania towaru uszkodzonego, czy też niezgodnego z zamówieniem prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy. W przesłanej wiadomości prosimy sprecyzować niezgodność, bądź określić rodzaj wady. Proszę, także załączyć kilka zdjęć rzeczy na podstawie których będziemy mogli Państwu zaproponować korzystne rozwiązanie sytuacji. Na powyższego maila otrzymają Państwo odpowiedź w przeciągu 24h od momentu jego otrzymania.

12. Informujemy, iż istnieje możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń na zasadach mediacji. Możliwe jest skierowanie sprawy za zgodą obu stron umowy do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej lub zwrócenie się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między klientem, a sprzedawcą - art. 12 ust. 1 pkt 21 ww. ustawy.

13. Nie realizujemy zamówień hurtowych

14. Nasze zdjęcia są objęte prawami autorskimi, tzn. są utworami ponieważ można im przypisać indywidualny oraz twórczy charakter (zob. art. 1 ust.1 ustawy). Należy pamiętać, że nie trzeba spełniać żadnych formalności, aby zdjęcie zostało objęte autorskoprawną ochroną (art. 1 ust. 4 ustawy). W praktyce wystarczy więc, że zostanie utrwalone za pomocą aparatu/telefonu. Na każde wykorzystanie czyjegoś utworu (zdjęcia) potrzebna jest zgoda autora (ew. posiadacza praw autorskich majątkowych, jeśli twórcy przekazał komuś prawa autorskie)

ZABRANIAMY WYKORZYSTYWANIA NASZYCH ZDJĘĆ AUTORSKICH ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE WWW.MAGMAC.PL ANI W ŻADNYM INNYM SERWISIE, KTÓREGO JESTEŚMY ADMINISTRATORAMI.

Za wykorzystywanie naszych zdjęć grożą konsekwencje prawne.