Biustonosze


Każda kobieta wie, jak ważny jest odpowiedni dobór bielizny. Właściwie dobrana doskonale koryguje to co wymaga korekty i uwypukla zalety naszej sylwetki. Modny i kobiecy biustonosz powinien więc przede wszystkim upiększać, a przy tym być wygodny i piękny. Biustonosze możemy znaleźć we wszystkich krojach, dla każdego typu sylwetki i o dowolnym efekcie końcowym (np. powiększającym biust).

Typy modnych biustonoszy

Różnorodne rodzaje biustonoszy pozwalają na dostosowanie ich do różnych typów sylwetek. Panie o sporym biuście częściej wybierają modne biustonosze podtrzymywane fiszbinami czy innym wzmocnieniem, aby utrzymać biust nawet przy uprawianiu sportu czy dynamicznych ruchach. Stabilna konstrukcja takiego biustonosza pozwala również odciążyć plecy i ramiona od ciężaru, nie doprowadzając do zwyrodnień i bólu pleców.

Panie o mniej obfitych kształtach lub młode dziewczyny wybierają chętnie lekkie biustonosze o bardziej sportowym typie lub modne biustonosze o bardzo kobiecym fasonie, które nie posiadają fiszbin. Mniejszy biust będzie również świetnie wyglądał w biustonoszu typu push-up, który go uwypukli i stworzy wrażenie większego, dzięki usztywnieniu lub wypełnieniu miseczek.

Modne biustonosze na każdą okazję

Moda się zmienia, jednak zawsze warto kierować się własnym gustem i ulubionym stylem. W przypadku biustonoszy warto zainwestować w modny biustonosz w kolorach najbardziej uniwersalnych. Większość pań ma w swojej szafie biustonosze cieliste – idealne pod półprzezroczyste bluzki, czarne – doskonałe pod ciemne ubrania, i białe – na zmianę z cielistymi. Bardziej ekstrawaganckie kolory przydadzą się, kiedy bielizna lub jej fragment ma stanowić widoczną część garderoby.

W ostatnim czasie stały się popularne również przepiękne braletki i półgorsety, które mogą nie tylko stanowić bieliznę, ale również część garderoby, szczególnie na imprezy czy mniej formalne wydarzenie. Nie jest to jednak rozwiązanie polecane na oficjalne okazje czy do pracy. Braletki są piękne, a przede wszystkim wygodne jak top.

Powodzeniem cieszą się również biustonosze o bardziej sportowym kroju. Nie mają one zwykle powiększającego wypełnienia, ale mogą prezentować się wyjątkowo modnie, a przede wszystkim są niezwykle wygodne. Wiele pań wybiera je nie tylko na czas aktywności sportowej, ale również na co dzień. Modne biustonosze to tylko część bielizny. Warto zainwestować również w inne części bielizny w podobnym stylu czy z tej samej serii. Dzięki temu nasza codzienna lub okazyjna stylizacja będzie spójna.

Produkt został dodany do listy życzeń