Filtruj

Filtruj według
KOLOR
Cena
Filtruj

Piękne włosy i odpowiednio dobrana fryzura to tylko połowa sukcesu przy szczególnych okazjach, jak wymarzona randka, ślub czy wieczorna impreza. Kiedy chcemy wyglądać naprawdę spektakularnie, stawiamy również na wyjątkową biżuterię, w tym także na biżuteryjne ozdoby do włosów. Piękna ozdobna wsuwka do włosów, spinki w formie efektownych ozdób udekorują fryzurę na wyjątkową okazję lub na co dzień.

Motywy biżuteryjne

Zwykła wsuwka do włosów, spinka lub efektowny grzebień to tylko niektóre z propozycji, które mogą ze zwykłego pomocniczego narzędzia zrobić ozdobę. Wsuwka podepnie efektowną falę, pozwoli dopracować kok czy inne upięcia. Dzięki temu mamy pewność, że nasza fryzura będzie nie tylko efektowna, ale też trwała.

Jakie motywy są najpopularniejsze? Moda na tego typu ozdoby idzie w parze na inne elementy biżuterii, czyli bransoletki czy kolczyki i motywy, które zmienia moda są do siebie podobne. W ostatnich sezonach to powrót do pereł, motywów roślinnych czy kwiatowych. Swoje pięć minut mają również wzory geometryczne, trójkąty czy koła. Możemy więc wsuwkę do włosów, spinkę czy inny element potraktować jako główny akcent ozdobny lub jako uzupełnienie tradycyjnej biżuterii.

Fryzura a dobór ozdób do włosów

Tego typu ozdoby pomogą uzyskać określony efekt w kilku fryzurach. Oczywiście podpiąć włosy możemy zawsze, jeśli tego one wymagają, ale spinki i wsuwki będą szczególnie konieczne w kilku fryzurach. Przede wszystkim ozdoba taka przyda się w tworzeniu fryzur retro, gdzie spinka podepnie dyskretnie efektowną falę na skroni czy przy karku. Podobnie koki, które wymagają stabilnej konstrukcji, aby przetrwały całonocną imprezę.

Piękna ozdoba ślubna

Wsuwki do włosów, spinki i innego rodzaju ozdoby to chętnie wykorzystywane elementy dla upięć ślubnych. Przy prostych fryzurach, włosach rozpuszczonych czy delikatnych lokach, taka spinka może stanowić jedyny mocny i biżuteryjny akcent. Wykorzystywane są wówczas spinki w kolorze srebra lub złota, perły i delikatne motywy kwiatowe. Taka wsuwka pięknie rozświetla twarz i odmładza właścicielkę, takie elementy bowiem kojarzą się z młodością.

Niezwykle popularną ozdobą w ostatnich sezonach są również piękne opaski, które nie pełnią już tylko roli wygodnego dodatku np. podczas aktywności sportowej, ale stanowią integralną część ulubionej garderoby na wielkie wyjścia czy skromniejsze, codzienne okazje. To także świetny wybór na ślub, gdy chcemy wybrać bardziej oryginalny dodatek niż wianek, welon czy popularna tiara.

Produkt został dodany do listy życzeń