REKLAMACJA/ZWROTY

Zwrot

Zgodnie z ustawą o sprzedaży internetowej osoby prywatne mają prawo zwrotu towaru w przeciągu 14 dni liczonych od daty otrzymania zamówienia.

Przesyłki zwrotne należy wysłać LISTEM POLECONYM EKONOMICZNYM.

W przypadku odesłania zwrotu inną formą zwracamy jedynie koszt jak za przesyłkę listem poleconym ekonomicznym.

Koszty przesyłki zwrotnej uwzględniamy jedynie w przypadku reklamacji.

Przy zwrocie poniesione koszty zwracamy jedynie na polskie konta bankowe.

Nie wykonujemy przekazów pocztowych.

ZWROTOWI NIE PODLEGA:

- Towar zamówiony na firmę, na który otrzymali Państwo fakturę VAT.

WARUNKI ZWROTU:

- Zgodnie z art. 34 ust. 4 Ustawy o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

- Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć dokument potwierdzający fakt zawarcia umowy (np. paragon) oraz formularz odstąpienia od umowy.

Zwracamy się z prośbą o zapakowanie produktów w oryginalne opakowania w jakich je Państwo otrzymali, jeśli to możliwe wraz z całym kompletem metek. Zwracamy się z prośbą o dołączenie paragonu oraz formularza odstąpienia od umowy. Zawarty w przesyłce formularz oraz paragon usprawni nam procedurę zwrotu, dzięki czemu prędzej otrzymają Państwo zwrot za odstąpienie od umowy. 

Adres na jaki należy odesłać przesyłkę:

HURTOWNIA UBRAŃ

MAGDALENA MACIEJEWSKA

UL PRZEMYSŁOWA 35

76-200 SŁUPSK

Odsyłając do nas paczkę bardzo proszę wypełnić poniższe oświadczenie
(czytelnie drukowanymi literami) które proszę dołączyć do paczki
Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014, 
poz.827 ze zm.) odstępuję od umowy
zawartej w serwisie allegro/sklepie internetowym odsyłam następujące rzeczy: 
....................................................................................................................................................... 
(tu proszę podać symbole rzeczy np M726, czy M18 itp.)
zawartej dnia...............................(data zakupu). 
Proszę o zwrot kwoty ..............................zł na konto nr .............................................................
Moje dane 
osobowe: .....................................................................................................................................
Państwa login/nick lub numer zamówienia........................................................................................
Nazwa uzytkownika Allegro gdzie dokonano zakupu (podkreslic odpowiedni): 
sklep internetowy  magmac

Z uwagi na korzyść klienta towar należy odesłać na Poczcie Polskiej listem poleconym ekonomicznym. Jest to najtańsza i ewidencjonowana forma wysyłki. Dbamy o to, aby Klient nie poniósł zbyt wysokich kosztów zwrotu towaru, a także aby przesyłka była ewidencjonowana w systemie Poczty Polskiej. W przypadku, gdy przesyłka zaginie istnieje możliwość jej reklamacji.

Rekalamcja

Prawo odstąpienia od umowy dla umów zawartych na odległość oraz poza lokalem przedsiębiorstwa zawierane są na podstawie Ustawy o prawach konsumenta.

W przypadku otrzymania towaru uszkodzonego, czy też niezgodnego z zamówieniem prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy. W przesłanej wiadomości prosimy sprecyzować niezgodność, bądź określić rodzaj wady. Proszę, także załączyć kilka zdjęć rzeczy na podstawie których będziemy mogli Państwu zaproponować korzystne rozwiązanie sytuacji. Na powyższego maila otrzymają Państwo odpowiedź w przeciągu 24h od momentu jego otrzymania.