Bluzki w stylu boho

Z czym kojarzy Ci się kraj Indian? Pióropusze, fajka pokoju czy wigwamy? Zapewne tak...Jednak mamy dla Ciebie inną propozycje. Styl boho. Zapraszamy Cię do świata bluzki boho oraz nowatorskiego stylu z krajów Ameryki Południowej.

Czym jest styl boho?

To prawdziwa mieszanka etno wzorów. W stylu Indian ważne i istotne były zdobienia. Najważniejszą zasadą boho stylu jest nadmiar. Nasze bluzki w stylu boho to prawdziwy misz masz wzorów. Kolejnym wyznacznikiem boho jest zwiewność. W kraja Ameryki Południowej panuje wieczne lato. Dlatego przewiewne i delikatne tkaniny to podstawa. Aby bluzki boho pasowały do etno trendu wykorzystaliśmy koronkę. Dzięki czemu bluzki boho koronkowe świetnie sprawdzą się na lato. Ważnym elementem ubioru Indian była biżuteria. Nasze bluzki w stylu boho posiadają mały guzik z tyłu. 

Okoliczności – gdzie warto założyć koronkową bluzkę? 

Dla kogo styl boho jest idealny?  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od okoliczności i Twojego charakteru. Gdy patrzymy na koronkę zawsze kojarzy nam się z uwodzeniem. Jest to jak najbardziej trafne spostrzeżenie. Elementy bluzki boho z pewnością przyciągają uwagę Twojego wybranka. Tego wieczoru nie odciągnie od Ciebie wzroku. 

Nocne wyjście - Koronka zawsze kojarzy się z nocą. Zakładając bluzki w stylu boho możesz śmiało wyjść do klubu, pubu lub restauracji. Eleganckie bluzki boho koronkowe sprawdzą się na Sylwestra oraz wesele. 

Do kogo pasują bluzki w stylu boho? Koronka to wzór niezwykle odważny. Zwraca uwagę otoczenia. Założenie bluzki boho to znak modowej niezależności. Jeśli nie boisz się ludzkich spojrzeń. Chodzisz po świecie twardą stopą. Możesz śmiało nosić bluzki w stylu boho i przyciągać spojrzenia. Koronka to nie tylko odwaga, ale też kobiecość. Dziewczęce bluzki boho koronkowe są zarezerwowane tylko dla dziewczyn. Jeśli chcesz podkreślić swoją kobiecość bluzki boho zrobią to lepiej niż kolorowy make-up. 

Produkt został dodany do listy życzeń

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i ploityce prywatności tutaj